< User:Ben
(remove tilde.life) |
No edit summary |
||
| Line 70: | Line 70: | ||
|2018-09-26 | |2018-09-26 | ||
|2022-09-26 | |2022-09-26 | ||
|Active | |||
|Y | |||
|namesilo.com | |||
|- | |||
|nomipinball.com | |||
|2021-04-30 | |||
| | |||
|Active | |||
|Y | |||
|namesilo.com | |||
|- | |||
|tcpinball.org | |||
|2022-11-18 | |||
|2023-11-18 | |||
|Active | |Active | ||
|Y | |Y | ||
Revision as of 20:25, 31 March 2023
All domains have secondaries served by dns.he.net
| domain | created | expiration | status | renewal | registrar |
|---|---|---|---|---|---|
| benharr.is | 2017-04-27 | 2023-04-27 | Active | Y | isnic.is |
| benharri.org | 2020-09-06 | 2022-09-06 | Active | Y | namesilo.com |
| bhh.sh | 2017-07-05 | 2023-07-05 | Active | Y | namesilo.com |
| fuckup.club | 2018-12-03 | 2025-12-03 | Active | Y | namesilo.com |
| harris.team | 2017-07-05 | 2023-07-05 | Active | Y | namesilo.com |
| harriswoodworks.net | 2020-01-26 | 2023-01-26 | Active | Y | namesilo.com |
| heyderebub.com | 2017-10-27 | 2022-10-27 | Active | Y | namesilo.com |
| hmm.st | 2019-08-30 | 2022-08-30 | Active | Y | nic.st |
| nand.sh | 2018-09-26 | 2022-09-26 | Active | Y | namesilo.com |
| nomipinball.com | 2021-04-30 | Active | Y | namesilo.com | |
| tcpinball.org | 2022-11-18 | 2023-11-18 | Active | Y | namesilo.com |
| tild3.org | 2018-09-03 | 2022-09-03 | Active | Y | namesilo.com |
| tilde.chat | 2018-06-13 | 2023-06-13 | Active | Y | namesilo.com |
| tilde.news | 2018-08-27 | 2023-08-27 | Active | Y | namesilo.com |
| tilde.site | 2018-07-12 | 2023-07-12 | Active | Y | namesilo.com |
| tilde.team | 2017-05-30 | 2023-05-30 | Active | Y | namesilo.com |
| tilde.wiki | 2018-11-18 | 2022-11-19 | Active | Y | namesilo.com |
| tilde.zone | 2017-09-25 | 2022-09-25 | Active | Y | namesilo.com |
| tildegit.org | 2018-09-05 | 2029-09-05 | Active | Y | namesilo.com |
| tilderadio.org | 2018-10-19 | 2022-10-19 | Active | Y | namesilo.com |
| tildeteam.net | 2019-11-26 | 2022-11-26 | Active | Y | namesilo.com |
| tildeteam.org | 2018-03-14 | 2023-03-14 | Active | Y | namesilo.com |
| tildepages.org | 2022-05-20 | 2023-05-20 | Active | Y | namesilo.com |
| tildeverse.net | 2019-04-25 | 2023-04-25 | Active | Y | namesilo.com |
| tildeverse.org | 2018-06-24 | 2029-06-24 | Active | Y | namesilo.com |
| ttm.sh | 2018-08-15 | 2023-08-15 | Active | Y | namesilo.com |
| xmpp.wiki | 2022-07-07 | 2023-07-07 | Active | N | namesilo.com |